Už žiadne dokladovanie príjmu pri žiadosti o pôžičku!V prípade, že hľadáte pôžičky bez dokladovania príjmu, tak ste na správnom mieste. Povieme si, kto tento typ sprostredkováva, koľko je ochotná svojim žiadateľom ponúknuť a mnoho ďalších informácií.

Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu vám neposkytnú bankové spoločnosti, ale práve tie nebankové. Ale týmto faktom sme vás nechceli odradiť. Práve naopak, presvedčiť vás o tom, že v súčasnej dobe možno dôverovať aj nebankovým inštitúciám. Už dávno neplatí, že pôžičky sú výhodnejšie a rýchlejšie cez bankové subjekty. Práve nebankové spoločnosti vám dokážu sprostredkovať rôzne sumy za oveľa jednoduchších podmienok a veľmi výhodne. Nechceme vám ťahať medové motúzy popod fúz a ani tvrdiť, že všetky nebankové spoločnosti sú výborné. Stále existujú aj také, ktoré budú mať nejaké „háčiky“, ale na všetky môžete prísť, ak si podrobne naštudujete všetky podmienky alebo ak si otvoríte internetovú stránku Národnej banky Slovenska, kde si môžete vyhľadať zoznam všetkých licencovaných spoločností, to znamená takých spoločností, ktoré splnili náročné podmienky úverovej inštitúcie a ktoré si nedovolia svojich spotrebiteľov oklamať, pretože by za to veľmi draho zaplatili. Rýchle pôžičky bez potvrdenia príjmu vám ponúka aj stránka, ktorá spolupracuje len s overenými a dôveryhodnými nebankovými spoločnosťami. Povedzme si o nich niečo viac.

Bez dokladovania príjmu nerátajte s vysokou pôžičkouSuma, ktorú vám pôžička bez dokladovania príjmu ponúka…

Možno si hovoríte, že takáto ponuka, ale koľko si môžete bez dokladovania príjmu požičať? Sumy sa pohybujú podľa spoločností. To znamená, že jedna spoločnosť vám požičia s touto výhodou menej, iná zas viac. Závisí to aj od toho, ako rýchlo chcete, aby vám boli peniaze doručené. Podľa toho rozlišujeme typ ihneď a trošku pomalšie v doručovaní sú rýchle typy.

Typ ihneď

Pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď sú bezkonkurenčne najlepšou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú peniaze rýchlo a bez komplikácii. Čo znamená ihneď v tomto význame? Ihneď znamená, že peniaze zo schválenej pôžičky môžete mať na účte už do 10 minút od jej schválenia. V prípade nepriaznivých okolností trvá doručovanie maximálne 24 hodín. Nielen doručenie peňazí, ale aj samotná žiadosť prebiehajú veľmi rýchlo. Žiadosť o pôžičky bez dokladovania príjmu ihneď môžete mať vypísanú už do 2 minút. Ponúkajú ich spoločnosti XS, Ferratum a Pôžičkomat. Pôžičky bez dokladovania príjmu vám poskytnú až do 500 eur. S XS môžete 500 eur splácať 3 mesiace. Pri nebankových spoločnostiach Ferratum a Pôžičkomat si môžete požičať do 350 eur ale s dobou splatnosti maximálne do 31 dní. Okrem toho tieto spoločnosti poskytujú vám, ktorí žiadate druh ihneď prvýkrát, výbornú ponuku v podobe odpusteného úroku. To znamená, že splatíte toľko eur, koľko ste si aj reálne požičali. Obmedzenie úveru ihneď spočíva snáď len v tom, že ak si požičiavate prvýkrát, bezúročne si môžete požiadať s Ferratum do 150 eur a s Pôžičkomatom do 80 eur.

Rýchle typy

Ak vám peniaze až tak nesúria, respektíve máte nejakých 7-9 dní, dokedy peniaze potrebujete, sú tu pre vás rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu. Zdĺhavejšie je aj posudzovanie žiadosti, ktoré môže trvať aj niekoľko dní. Na druhej strane nie je vylúčené, že bude trvať len niekoľko minút… Na rozdiel od vyššie zmienených, tieto potvrdzujú, že trpezlivosť sa vypláca, pretože niektorí nebankoví poskytovatelia sú vám ochotní bez dokladovania príjmu poskytnúť až 6 000 eur! Áno, rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu vám môžu skutočne vyriešiť mnoho väčších či menších problémov. Čo sa týka úrokovej sadzby, tak tieto neposkytuje úrokové úľavy, ale úroky si drží na približne 25%. Nie je vylúčené, že niektorí sprostredkovatelia budú poskytovať veľmi zaujímavé ponuky s veľmi výhodným úrokom. Všetko závisí od hľadania. Rýchle pôžičky bez dokladovania príjmu majú aj zaujímavú dobu splatnosti, pretože pri najvyššej sume si môžete zvoliť až 84 mesiacov, čo sa dá porovnať s bankovými subjektmi. To by znamenalo, že na splácanie by ste mohli mať dosť času.

Na výber je viacero alternatívSpôsoby požiadania

Okrem toho si môžete zvoliť aj spôsob, akým o ňu požiadate. Na výber máte online žiadosť, telefonickú žiadosť alebo sms žiadosť.

Pôžička bez dokladovania príjmu online patrí k najvyhľadávanejším spôsobom požiadania, pretože je vypísanie žiadosť rýchle a anonymne. Nemusíte nikam chodiť, nijako špeciálne sa chystať, ani sledovať čas, pretože online je dostupná hocikde a hocikedy. Ak patríte k hanblivejším žiadateľom, online žiadosť je jednoznačne to pravé pre vás.

Telefonická patrí ku klasickejším metódam. Bude teda vaša, ak si ju telefonicky vyžiadate a odpoviete na niekoľko otázok, ktoré vám operátor položí.

Sms pôžička bez dokladovania príjmu patrí k novšiemu spôsobu požiadania, ku ktorému potrebujete disponovať mobilným telefónom. Zistíte si poskytovateľov, sms číslo, tvar sms správy a môže byť, po splnení kritérií a po správne vypísanej žiadosti, vaša. Nevýhodou tohto typu je, že ich vybavovanie je zdĺhavejšie, hoci poskytujú nižšie sumy s vyšším sprostredkovateľskými poplatkami (neplatí to pre všetky spoločnosti).

Myslíte si, že vás pôžička bez dokladovania príjmu už ničím neprekvapí? Tak to sa mýlite, pretože to, čo vás určite nadchne budú úvery bez registra, prípadne bez ručenia nehnuteľnosťou. Ak ste mali niekedy úver, ale v dôsledku nesplácania ste sa ocitli na zozname dlžníkov, tak tie bez dokladovania príjmu a bez registra vás určite nenechajú na holičkách. Ak máte nízky príjem a bojíte sa, že spoločnosti od vás budú žiadať ako istotu, ručiť nehnuteľnosťou, už sa nemusíte obávať, pretože tie bez ručenia nehnuteľnosťou to nebudú mať v podmienkach. Okrem toho, pôžičky bez dokladovania príjmu sú dostupné v 3 in 1, teda všetky 3 varianty nájdete v jednom. Pre viac informácií konzultujte nasledujúci odkaz: http://www.theguardian.com/business/2015/dec/31/amazon-loans-customers-pay-monthly-option .

1 Comment on Pôžičky bez dokladovania príjmu až do 6 000 eur!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *